AKTUALNOŚCI

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

INTENCJE MSZALNE

GRUPY PARAFIALNE

GALERIA

SŁOWO ŻYCIA

CIEKAWE STRONY

Wizyt:
Dzisiaj: 11Wszystkich: 61540

Ogłoszenia parafialne

KANCELARIA » Ogłoszenia parafialne

13 NIEDZIELA ZWYKŁA
2018-07-01

 

        Eucharystia jest spotkaniem z Chrystusem, który mimo śmierci krzyżowej, nadal żyje. Obdarowując łaską, chce towarzyszyć człowiekowi w każdej chwili życia. Przyjmując Jego Ciało w Komunii Świętej, zyskujemy moc do dobrych czynów. Niech to spotkanie z Jezusem utwierdzi nas w wierze, oraz uczyni nasze życie miłym Panu.

 

 1. Przeżywamy 13 Niedzielę Zwykłą w ciągu roku. Jest to I Niedziela miesiąca. Po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Sumie zmiana tajemnic różańcowych. Msza św. wieczorna o godz. 1900.

 2. Przypominam, że w miesiącu lipcu i sierpniu w niedziele porządek Mszy św. przed południem bez zmian, natomiast Msza św. wieczorna o godz. 1900. Msze św. w dni powszednie sprawowane są o godz. 1800.

 3. We wtorek święto św. Tomasza, Apostoła.

 4. W piątek wsp. bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.

 5. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź w czwartek i w piątek od 1700 do 1800. W czasie spowiedzi będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu, w piątek zakończona Nabożeństwem do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

 6. Msza św. w czwartek w intencji Kapłanów, oraz o nowe powołania do służby w Kościele – Msza św. od Róż Żywego Różańca.

 7. W piątek w godzinach rannych odwiedziny chorych w domach.

 8. W sobotę rano o godz. 730 Różaniec, o godz. 800 Msza św. wynagradzająca Matce Najświętszej i po Mszy św. Nabożeństwo Pięciu I Sobót Miesiąca. Serdecznie zapraszamy.

 9. W przyszłą niedzielę na Sumie o godz. 1200 udzielony będzie Sakrament Chrztu św.

 10. Szczegóły i informacje na temat XXXVIII Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej na Jasną Górę, oraz o zapisach na pielgrzymkę wywieszone są na tablicy ogłoszeń.

 11. Składam serdeczne podziękowanie za zatroskanie o ogrodzenie wokół naszej świątyni. Serdecznie proszę o pamięć modlitewną i ciągle jeszcze materialne wsparcie prowadzonego dzieła. Przez miesiąc lipiec i sierpień zamontowana będzie już ponad połowa przęseł w naszym ogrodzeniu. To zasługa wszystkich Ofiarodawców i Dobrodziejów, którym składam serdeczne Bóg zapłać!

 12. Na stoliku obok ambony wyłożona jest najnowsza prasa katolicka i wypis intencji mszalnych na cały tydzień.

 

                                                        Ks. Marek Hula

                                                                   Proboszcz  Parafii