2018-06-10

Od Chrztu świętego jesteśmy dziećmi Bożymi, należymy do wielkiej Bożej rodziny. Dzisiaj Jezus mówi, że „kto pełni wolę Bożą, ten jest Mu bratem, siostrą i matką”. Otwórzmy nasze serca na Słowo Boże, abyśmy ochoczo potrafili je przyjąć i wypełniać w naszym życiu.

1. Przeżywamy 10 Niedzielę Zwykłą w ciągu roku.

2. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, tak w niedziele jak i w dzień powszedni, po Mszy św. wieczornej.

3. W poniedziałek wsp. św. Barnaby, Apostoła.

4. W środę wsp. św. Antoniego z Padwy, kapłana i doktora Kościoła. W środę przypada 13 dzień miesiąca. Po Mszy św. o godz. 1800 zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie. Na zakończenie nabożeństwa procesja wokół kościoła ze świecami i z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

5. W czwartek wsp. bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.

6. W przyszłą niedzielę, jako III niedzielę miesiąca, ofiary składane na tacę przeznaczone są na naszą Parafię. Dziękując za ofiary złożone w minionym tygodniu na przęsła do ogrodzenia wokół kościoła, bardzo proszę o dalsze modlitewne i materialne wsparcie tego dzieła.

7. Kancelaria parafialna w tym tygodniu nieczynna. W każdej pilnej sprawie proszę zgłaszać się do Kapłanów przed, lub po Mszy św., w zakrystii kościoła.

8. Msza św. w przyszłą niedzielę w Dębinie o godz. 915, w Nowym Dworze o godz. 1630.

9. Na stoliku obok ambony najnowsza prasa katolicka i wydruk intencji mszalnych na cały tydzień.