2018-06-03

Słowo Boże mówi nam dzisiaj o odpoczynku, czyli czasie, który możemy spędzić razem. Ważną rzeczą w tym dniu jest wspólna modlitwa. Prośmy więc dzisiaj Boga, abyśmy mogli spędzać z naszymi najbliższymi jak najwięcej czasu, ale też byśmy zawsze – tak jak teraz – znajdowali czas dla Niego.

1. Przeżywamy 9 Niedzielę Zwykłą w ciągu roku. Dzisiaj obchodzimy również Ogólnopolskie Święto Dziękczynienia. Po Mszach św. prowadzona jest zbiórka na Świątynię Bożej Opatrzności Warszawie - Wilanowie jako Wotum Narodu Polskiego za wielkie dzieła Boże. Po południu Msza św. o godz. 1800. Dzisiaj przypada I Niedziela miesiąca. Po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Sumie zmiana tajemnic różańcowych.

2. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w miesiącu czerwcu codziennie po Mszy św. wieczornej o godz. 1800.

3. We wtorek wsp. św. Bonifacego, bpa i m.

4. W czwartek przypada I czwartek miesiąca. Msza św. za Kapłanów, oraz o nowe powołania do służby w Kościele od Róż Żywego Różańca o godz. 1800.

5. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.

6. W sobotę wsp. Niepokalanego Serca NMP.

7. W przyszłą niedzielę, jako II miesiąca, na Sumie o godz. 1200 udzielony będzie Sakrament Chrztu św.

8. Kancelaria parafialna w tym tygodniu nieczynna. W każdej pilnej sprawie proszę zgłaszać się do Kapłanów przed, lub po Mszy św., w zakrystii kościoła.

9. Na stoliku obok ambony najnowsza prasa katolicka, oraz wydruk intencji mszalnych na cały tydzień.