ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO
07. 01. 2018

Dzisiejsza niedziela kończy okres Bożego Narodzenia i jest równocześnie Świętem Chrztu Pańskiego. Chrzest włączył każdego z nas w Kościół i zbawcze dzieło Jezusa Chrystusa. Większość z nas nie pamięta tego momentu. Dlatego chciejmy dziś przypomnieć sobie jego znaczenie dla naszego życia.

1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy Święto Chrztu Pańskiego. Jest to I Niedziela miesiąca. Po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 1030 i 1200 zmiana tajemnic różańcowych.

2. W sobotę 13 dzień miesiąca, a zatem po Mszy św. o godz. 900 zapraszam na Nabożeństwo Fatimskie.

3. W przyszłą niedzielę, jako 2 niedzielę miesiąca, na sumie udzielony będzie sakrament Chrztu św.

4. Trwa kolęda, czyli wizyta duszpasterska w Rodzinach naszej Parafii. Kolęda od poniedziałku do piątku rozpoczyna się o godz. 1500, w soboty od godz. 1030.

5. Z racji kolędy Msze św. w dni powszednie sprawowane są rano o godz. 900.

6. W sprawach kancelaryjnych zgłaszamy się po Mszy św. porannej.

7. Program kolędy w tym tygodniu:

Poniedziałek – MOŚCISKO, BRZEZINKI.

Wtorek – NOWY DWÓR – Mickiewicza 1 - 45.

Środa – NOWY DWÓR – Mickiewicza 47- 68, Wrocławska.

Czwartek – DĘBINA – Polna, Akacjowa, Wierzbowa,

Klonowa, Skowronkowa.

Piątek – DĘBINA – Główna 1-12, Chwałowicka, Laskowicka.

Sobota – DĘBINA – Główna 13-27, Leśna, Zielona.

1. Na stoliku obok ambony wyłożony jest najnowszy numer „Nowego Życia” i „Gościa Niedzielnego”, oraz wypis intencji mszalnych na cały tydzień.