Dlaczego szukacie żyjącego wśród umarłych?

Nie ma Go tutaj; zmartwychwstał”. (Łk 24,5-6).

Chrystus Zmartwychwstał! Alleluja!

Każda Wielkanoc przynosi nam niepojętą radość, budzi nadzieję, napełnia nową mocą i łaską, dodaje otuchy, pobudza do nowej gorliwości, a przede wszystkim ukazuje na nowo zwycięstwo Chrystusa Zmartwychwstałego. Życzę Wam, Drodzy Parafianie, Dobrodzieje i Przyjaciele, aby Zmartwychwstały Chrystus był dla nas rzeczywiście obecny, jak dla swoich umiłowanych uczniów. Niech całe nasze życie stanie się pieśnią uwielbienia ku czci Zmartwychwstałego i Niezwyciężonego Jezusa. W tych trudnych czasach, gdy modlimy się o pokój na świecie, niech Chrystus Zmartwychwstały napełni serca wszystkich, a zwłaszcza nasze serca prawdziwym pokojem i ufnością. Niech Duch Święty oświeca naszą umiłowaną Ojczyznę i niech ją zachowa w pokoju.

Najlepsze życzenia Wielkanocne, wraz z modlitwą przesyła

Proboszcz Parafii