AKTUALNOŚCI

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

INTENCJE MSZALNE

GRUPY PARAFIALNE

GALERIA

SŁOWO ŻYCIA

BIBLIOTEKA PARAFIALNA

KINO PARAFIALNE

 

Wizyt:
Dzisiaj: 24Wszystkich: 123105

Ogłoszenia parafialne

KANCELARIA » Ogłoszenia parafialne

 

3. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
2024-03-01

 

         Eucharystia jest osobowym spotkaniem człowieka wierzącego z miłującym Bogiem. Dokonuje się we wspólnocie Ludu Bożego, „najczęściej w miejscu oddanym na wyłączną służbę Panu” – w świątyni. Niech stanie się tak również teraz. Wsłuchajmy się w Słowo Boże, zjednoczmy się z Jezusem w Komunii Świętej i uwielbiajmy Go naszą serdeczną modlitwą.

 

  1. Przeżywamy 3. Niedzielę Wielkiego Postu. Jest to I Niedziela miesiąca. Po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Sumie zmiana tajemnic dla Róż Żywego Różańca. Po południu o godz. 1700 zapraszamy na Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.

  2. W poniedziałek święto św. Kazimierza, królewicza.

  3. W czwartek przypada I czwartek miesiąca. Msza św. za Kapłanów, oraz o nowe powołania dom służby w Kościele - Msza św. od Róż Żywego Różańca.

  4. W piątek Dzień Kobiet. Wszystkim Paniom składamy serdeczne życzenia i otaczamy je naszą modlitwą. Niech dobry Bóg obficie wszystkim błogosławi.

  5. W piątek Nabożeństwa Drogi Krzyżowej. Droga Krzyżowa rano o godz. 900, po nabożeństwie Msza św. o godz. 930. Po południu Droga Krzyżowa o godz. 1730, po nabożeństwie Msza św. o godz. 1800.

  6. Wielkopostny Dzień Skupienia Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym Archidiecezji Wrocławskiej odbędzie się w sobotę, 9 marca, w Parafii św. Maksymiliana Marii Kolbego we Wrocławiu, ul. Horbaczewskiego 20. Szczegóły na plakacie i na tablicy ogłoszeń.

  7. Zapraszamy do naszego Kina Parafialnego. W czwartek, 7 marca i w przyszłą niedzielę, 10 marca, o godz. 1900 wyświetlany będzie film pt.: „Dobry łotr”. Opis filmu na naszej stronie internetowej w zakładce „Kino Parafialne” i na tablicy ogłoszeń Wspólnoty Różańcowej.

  8. Przy drzwiach kościoła można nabyć świece na stół wielkanocny i uroczystości Triduum Paschalnego.

  9. Na stoliku pod chórem, na klęcznikach i na parapetach okien wyłożony jest program naszych Rekolekcji wielkopostnych, które rozpoczniemy w następnym tygodniu, w czwartek, 14 marca. Bardzo proszę o zabranie programu dla siebie, oraz w duchu ewangelizacji o przekazanie go znajomym i sąsiadom.

  10. Na stoliku pod chórem prasa, oraz wypis intencji mszalnych.

 

 

                                               Ks. Marek Hula

                                                        Proboszcz  Parafii