Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem” (J 11,25).

Nasz Zbawiciel zmartwychwstał, pokonał piekło, szatana i śmierć. Światu targanemu wciąż przez konflikty i wojny Chrystus Zmartwychwstały przynosi dar życia i pokoju. Wbrew tym napięciom i niepokojom, które niesie ze sobą obecny czas, jest to zapowiedź ostatecznego zwycięstwa wszystkich, którzy pozostaną Jemu wierni, a Polska zawsze była i będzie. Wlewa w nasze serca tak bardzo potrzebną nadzieję na zwycięstwo dobra nad złem, miłości nad nienawiścią. Jezus żyje!!! Nie lękajmy się więc, bo „w miłości nie ma lęku, lecz doskonała miłość usuwa lęk” (1 J 4,18).

Zdrowych, radosnych, pogodnych i pełnych miłości Świąt Wielkanocnych wszystkim Parafianom i miłym Gościom, naszym Dobrodziejom i Przyjaciołom życzy –

Ks. Marek Hula – proboszcz Parafii.

+ + + + + + + + + + + + + + + + + + + +