Od 5 marca przez kolejne 10 tygodni uczestniczyć będziemy w kursie Alfa w parafii na Strachocinie we Wrocławiu.
Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w kursie wszystkich chętnych, na każdym etapie rozwoju duchowego - https://onjest.pl/alpha/

+ + + + + + + + + + + + + + + + + + + +

Zegar Męki Pana Jezusa Chrystusa

Cierpienia Jego Przenajświętszej Matki

W dniu 27.02.2024 r. rozpoczynamy Rozważania 24 Godzin Męki Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Jest to modlitwa w której przez 24 dni rozważa się kolejne Godziny Męki Pańskiej wg. opisu Luizy Piccarrettay. Tworzymy 24 osobowe grupy w których każda osoba przez godzinę w dzień lub w nocy rozważa jedną Godzinę Męki. W ten sposób w ciągu doby będziemy rozważać wszystkie godziny Męki Jezusa Chrystusa tworząc tzw. Zegar Męki Pańskiej.
Dostęp do materiałów TUTAJ

Jest to modlitwa indywidualna w domu z pomocą książki „24 godziny męki Pana Jezusa”.

Zapisy dla osób chętnych przyjmują:

• Alicja Boczar tel. 694 690 995

• Beata Ornatowska tel. 693 725 913

Serdecznie zapraszamy do modlitwy.

Pan Jezus do św. Faustyny Kowalskiej:

Jedna godzina rozważania mojej bolesnej męki większą zasługę ma aniżeli cały rok biczowania się aż do krwi; rozważanie moich bolesnych ran jest dla ciebie z pożytkiem, a mnie sprawia wielką radość.”

+ + + + + + + + + + + + + + + + + + + +